Certyfikat kompetencji

Bez zbędnych formalności

Uzyskaj certyfikat kompetencji bez egzaminów już w 1 dzień! Załatwiamy certyfikat kompetencji w transporcie rzeczy lub osób od ręki. Współpracujemy ze sprawdzonymi posiadaczami certyfikatów, którzy mogą pełnić rolę zarządzających transportem w Twojej firmie.

Certyfikat kompetencji bez zbędnych formalności
Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego

Kiedy jest potrzebny certyfikat kompetencji?

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika jest dokumentem potwierdzającym wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego. To z kolei jest jednym z warunków, pozwalających na uzyskanie licencji.

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika niezbędny jest dla przedsiębiorców, którzy zajmują się wykonywaniem transportu krajowego i międzynarodowego o charakterze zarobkowym.

Minimum formalności

Przygotujemy za Ciebie komplet dokumentów i krok po kroku przeprowadzimy przez całą procedurę. Dostarczymy wszystko, co jest potrzebne, aby złożyć wniosek nawet w ciągu 1 dnia i szybko uzyskać licencję! .

Certyfikat kompetencji zawodowych

Załatwiamy certyfikat kompetencji w transporcie rzeczy lub osób od ręki. Współpracujemy ze sprawdzonymi posiadaczami certyfikatów, którzy mogą pełnić rolę zarządzających transportem w Twojej firmie.

Zdolność finansowa na 9000 EUR lub więcej

Załatwiamy dokumenty potwierdzające zdolność finansową przewoźnika w formie ubezpieczenia. Czas realizacji - nawet 1h. W 100% akceptowane przez GITD i starostwa powiatowe w całym kraju.

Pełne wsparcie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, udzielamy wszelkich informacji i pomagamy na każdym etapie współpracy, również po otrzymaniu licencji.

Legalność i bezpieczeństwo

Dbamy o to, aby umowy podpisywane z posiadaczami certyfikatów były zgodne z prawem i bezpieczne. Masz pewność, że nie zostaniesz oszukany i działasz legalnie.

Spełniamy wymogi ustawy

Zgodnie z nowymi przepisami, jedna osoba ma możliwość zarządzania transportem w maksymalnie 4 firmach lub do limitu 50 pojazdów. Współpracujemy z wieloma posiadaczami certyfikatów, którzy mogą pełnić rolę zarządzających.

Zamów darmową wycenę

Wypełnij formularz byśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat Twoich potrzeb i mogli przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę.