Transport krajowy osób

Licencja na transport krajowy osób bez zbędnych formalności

Pomagamy w
załatwieniu licencji!

W oparciu o wiedzę i doświadczenie nasza firma oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności w załatwieniu, a także odnowieniu licencji na transport krajowy osób.

Kiedy wymagana jest licencja na transport lub zezwolenie?

Jeśli planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, w zakresie której będą świadczone usługi transportowe lub chcesz poszerzyć zakres czynności o takie usługi, wymagane będą odpowiednie licencje lub zezwolenia. W zależności od rodzaju transportu i zasięgu działalności, należy złożyć w wniosek o wydanie jednego lub kilku z poniższych dokumentów:

Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób samochodem osobowym - . wymagana jest do świadczenia usług w zakresie transportu osób samochodem osobowym (5-7 osobowym). Wniosek składa się w starostwie właściwym ze względu na miejsce siedziby przedsiębiorstwa. Zezwolenie wydawane jest na okres od 2 do 50 lat.
Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie do porzewozu powyżej 7 i nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą - wymagana jest do świadczenia usług w zakresie transportu osób busem (8-9 osobowym). Wniosek składa się w starostwie właściwym ze względu na miejsce siedziby przedsiębiorstwa. Zezwolenie wydawane jest na okres od 2 do 50 lat.
Wzór zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego

Zamów darmową wycenę

Wypełnij formularz byśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat Twoich potrzeb i mogli przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę.